Home / Aktualności / PIENIĄDZE NA DROGĘ W TOPOLI SĄ JUŻ NASZE

PIENIĄDZE NA DROGĘ W TOPOLI SĄ JUŻ NASZE

Już wkrótce rozpocznie się remont drogi gminnej przez Topolę. Pieniądze na inwestycję trafiły właśnie do gminnej kieszeni. Dziś, 26 września, pomiędzy Karolem Młynarczykiem wicewojewodą łódzkim i Gminą Skierniewice, reprezentowaną przez skarbnika Emilię Majewską została podpisana umowa na dofinansowanie zadania z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Wysokość przyznanej dotacji wynosi ponad 468 tys. zł. Za te pieniądze na odcinku o długości ponad 1,7 km łączącym ulicę Unii Europejskiej w Skierniewicach z Miedniewicami zostanie położona nowa nawierzchnia a pobocza zostaną wyrównane i uzupełnione.

Uroczystość popisania umów na remonty dróg z Funduszu Dróg Samorządowych, w którym wzięli udział przedstawiciele starostwa, Miasta Skierniewice oraz gmin powiatu skierniewickiego odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego. Prócz reprezentantów Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi oraz samorządowców wziął w niej udział poseł Antoni Macierewicz.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii