Home / Aktualności / Ograniczenia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

Ograniczenia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

Zbliża się wyścig kolarski Skierniewice Road Race, zwany też Wyścigiem Trzech Lilii. Impreza potrwa dwa dni 28 i 29 września 2019 roku i w związku z nią mieszkańcy naszej gminy muszą się liczyć z ograniczeniami ruchu.

W sobotę, 28 września, w godzinach od 11 do 13 problemy z wyjazdem z posesji będą mieć mieszkańcy Miedniewic i Topoli.

W niedzielę, 29 września trasa kolejnego etapu będzie prowadziła między innymi przez Topolę, Miedniewice, Samice, Pamiętną i dalej tereny gminy Nowy Kawęczyn. Ponownie w granice gminy Skierniewice kolarze wjadą w Rzeczkowie. Peleton przejedzie przez Wólkę Strobowską oraz Strobów, drogą powiatową dotrze do Strzybogi, by następnie wrócić do Skierniewic przez Trzciannę, Suliszew, Kamion, Pamiętną, Samice, Miedniewice i Topolę. Na najdłuższym dystansie pętla zostanie powtórzona 3 razy. Utrudnienia w ruchu dla mieszkańców wszystkich wymienionych miejscowości wystąpią od 11 do 13.

Szczegóły trasy na załączonych mapkach.

Więcej informacji o wyścigu na stronie https://www.tour.zamanagroup.pl/?stat=453&ord=2

 

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii