Home / Aktualności / Deficyt mniejszy o pół miliona

Deficyt mniejszy o pół miliona

W piątek, 30 sierpnia 2019 roku w Mokrej Prawej odbyła się XI sesja Rady Gminy Skierniewice. Podczas sesji radni podjęli m.in. uchwałę w sprawie zmian budżetu na 2019 rok. Uchwałą tą zabezpieczono pieniądze na dokończenie rozbudowy szkoły w Mokrej Lewej oraz zwiększono dotację dla przedszkoli. Wprowadzając do budżetu kwotę ponad 780 tys. zł pochodzących z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, a przekazaną Gminie Skierniewice jako rodzaj rekompensaty za to, że na naszym terenie funkcjonuje składowisko odpadów w Julkowie, radni zmniejszyli zadłużenie gminy o 540 tys. zł. Obecnie wskaźnik zadłużenia gminy wynosi 38 procent.

Szczegółowy porządek obrad oraz tekst przyjętych uchwał znajdą Państwo na naszym BIP-ie.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii