Home / Aktualności / Ogłoszenie Wójta Gminy Skierniewice

Ogłoszenie Wójta Gminy Skierniewice

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Skierniewice

W dniu 17 kwietnia 2018r. Zarząd Województwa Łódzkiego wprowadził zmiany w regulaminie konkursu dotyczącego odnawialnych źródeł energii (tj. instalacji wykorzystujących energię słoneczną oraz instalacji wykorzystujących biomasę). W związku ze zmianami ocena formalna wniosków o dofinansowanie projektów przeprowadzona będzie w terminie 252 dni roboczych tj. od 22 stycznia 2018r. do 22 stycznia 2019r. Natomiast termin rozstrzygnięcia konkursu przesunięto na czerwiec 2019r.

Oficjalny komunikat zamieszczony jest na stronie:
https://rpo.lodzkie.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/item/2031-poddzialanie-iv-1-2-odnawialne-zrodla-energii

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii