Home / Aktualności / Pilna Informacja w sprawie kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę dla mieszkańców Gminy Skierniewice

Pilna Informacja w sprawie kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę dla mieszkańców Gminy Skierniewice

        Skierniewice, 2016.07.14

Szanowni Mieszkańcy Gminy Skierniewice

Wójt Gminy Skierniewice zaprasza mieszkańców zainteresowanych montażem kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się w dniu 21 lipca 2016 roku:

  • w Szkole Podstawowej w Dębowej Górze (sala gimnastyczna) – godz.17.00
  • w OSP Sierakowice Prawe – godz. 19.00.

Podczas spotkań przedstawione zostaną ogólne zasady i możliwości uzyskania dofinansowania na realizację ww. instalacji.

W trakcie spotkań będzie możliwość  pobrania deklaracji zgłoszeniowych do udziału w planowanym przez Gminę projekcie „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Skierniewice” z wykorzystaniem funduszy europejskich na lata 2014 – 2020 oraz ankiet dot. kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniach mają możliwość zapoznania się z projektem na stronie internetowej gminy i pobrania dostępnej tam dokumentacji. Druki dokumentów dostępne są również w Urzędzie Gminy pok. nr 209.

Deklarację i ankiety należy złożyć w terminie od 19 do 27 lipca 2016 r. w Urzędzie Gminy Skierniewice,ul. Reymonta 23,  sekretariat.

                                                                           WÓJT  GMINY  SKIERNIEWICE

                                                                                                     DOMINIK  MOSKWA

ulotka połącz-1

ulotka połącz-2

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii