Home / Aktualności / Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców Gminy Skierniewice
fot. pixabay.com

Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców Gminy Skierniewice

ZAPROSZENIE na Bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców Gminy Skierniewice

„Przedsiębiorca w dobie kryzysu – czyli jak zabezpieczyć swój biznes

30.07.2015 r. ( czwartek)
Urząd Gminy Skierniewice
Adres: ul. Stanisława Reymonta 23
Godzina: 11:00

Organizatorem konferencji jest firma Korporacja Finansowo-Kapitałowa S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Urząd Gminy Skierniewice. Celem konferencji jest zapoznanie przedsiębiorców z dostępnymi instrumentami, które umożliwiają zabezpieczenie firmy i siebie w sytuacji kryzysu jak również w nieprzewidzianych sytuacjach losowych. Jednocześnie powiemy jak wykorzystać kryzys do pomnożenia kapitału oraz zwrócimy uwagę na możliwości płynące z dotacji unijnych.

Program konferencji:
11.00 – 11.15            Rejestracja uczestników
11.15 – 11.30            Otwarcie konferencji przez organizatorów oraz reprezentanta urzędu/ Burmistrza
11.30 – 12.00           Omówienie aktualnej sytuacji rynkowej.

Kryzys, jako szansa rozwoju. Jak pomnożyć kapitał wykorzystując sytuacje rynkową?

12.00 – 12.05            Przerwa – rozmowy z prelegentami.

12.05 – 12.35            Jak wykorzystując dotacje unijne usprawnić swój biznes?

12.40 – 13.10            Jak zabezpieczyć swój biznes, rodzinę i siebie oraz rozplanować swój majątek w poprzez wykorzystanie narzędzi sukcesji finansowej?

13.30                      Zakończenie konferencji. Rozdanie imiennych Certyfikatów, rozmowy z prelegentami
Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty.

Wykłady prowadzić będą: Dyrektor Generalny -Jakub Paciorek.

Nadzór i koordynacja projektu: Specjalista ds. rozwoju i projektów -Małgorzata Solińska.

Firma Korporacja Finansowo-Kapitałowa S.A. oraz Urząd Gminy zapraszają serdecznie do udziału w konferencji. Prosimy o zgłoszenie udziału do dnia 28.07.2015 r. telefonicznie pod nr Tel. 505 046 422

Przedsiębiorca w dobie kryzysu – czyli jak zabezpieczyć swój biznes

Spółka Akcyjna KFK S.A. jest grupą doradczo-szkoleniową, prowadzącą swoją działalność zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego każdorazowo proponujemy usługi ściśle dostosowane do profilu i specyfiki branżowej klientów.

Współpracujemy z trenerami, audytorami, menedżerami i ekspertami stosującymi najnowsze metody dydaktyczne. W naszej ofercie staramy się w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów.

Cykle konferencyjne, jakie przeprowadzamy na terenie całego kraju, mają za zadanie dotrzeć do wszystkich przedsiębiorców, a tym samym przyczynić się do zwiększenia stopnia świadomości w dziedzinie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania posiadanymi zasobami i kapitałem.
Prowadzący organizowane przez nas konferencje, są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Specjaliści do spraw inwestycji, oraz finansiści w praktyce zajmujący się zagadnieniami adekwatnie do rodzaju i potrzeb jakim interesują się przedsiębiorcy danego obszaru i branży, w sposób bardzo obrazowy i przystępny przekazują swoje doświadczenia i wiedzę uczestnikom konferencji.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii