Home / Aktualności / Informacja

Informacja

Zapraszamy wszystkich rolników do wzięcia udziału w wyborach do Walnego Zgromadzenia Izb Rolniczych zarządzonych na dzień 31.05.2015 r. Głosowanie na kandydatów do Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w okręgu wyborczym nr 135 (dwumandatowy) obejmującym obszar Gminy Skierniewice odbędzie się Urzędzie Gminy Skierniewice, ul. Reymonta 23 w godzinach 800-1800.

W okręgu nr 135 zostali zarejestrowani następujący kandydaci:

Lp. Nazwisko i imię wiek zawód Miejsce zamieszkania
 1.  Greta Marcin Piotr  39  Ekonomista  Mokra Prawa 32
2.  Skarzyńska Lucja Beata  51  Nauczyciel  Ruda 4
 3.  Wójcicki Andrzej  53  Emeryt  Sierakowice Prawe 112A

Uprawnionymi do głosowania w wyborach do izb rolniczych są:

właściciele, posiadacze samoistni, użytkownicy wieczyści lub posiadacze gospodarstw rolnych, tj. gruntów o łącznej powierzchni przekraczającej 1 ha lub 1 ha przeliczeniowy (art. 2 ust. 2 ustawy o podatku rolnym).

Ze spisem uprawnionych do głosowania można zapoznać się w pokoju nr 112 w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii