Home / Aktualności / 50 lat małżeństwa

50 lat małżeństwa

Niecodzienna uroczystość miała miejsce w Urzędzie Gminy Skierniewice. 08.11.2013 Wójt Gminy Skierniewice wręczył medale za 50 lat pożycia małżeńskiego, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
W uroczystości wręczenia medali miało wziąć udział 11 par małżeńskich z Gminy Skierniewice, niestety nie wszystkim udało się przybyć, zaś dwie pary małżeńskie reprezentowali tylko Panowie, ponieważ stan zdrowia ich małżonek nie pozwolił im dojechać.
Prócz medali od Prezydenta RP jubilaci otrzymali kwiaty i drobne upominki, a także toast wzniesiony szampanem, były życzenia z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego, tort i ciastka.

Medale za 50 lat małżeństwa odebrali: Wiesława i Antoni Balik, Anna i Kazimierz Bobrowscy,
Jadwiga i Wiesław Gałka (pani Jadwiga nieobecna), Julianna i Józef Nowakowie, Jadwiga i Józef Pejscy, Alicja i Tadeusz Rutkowscy, Katarzyna i Adolf Skręta (pani Katarzyna nieobecna), Ewelina i Roman Szalkowscy
W uroczystości nie mogli uczestniczyć: Janina i Józef Syndoman, Marianna i Stanisław Wójciccy, Zofia i Jan Biernat.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii