Home / Aktualności / Mama moze wszystko

Mama moze wszystko

Informacja nt. spotkania pt.: „Mama może wszystko”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w  Łowiczu oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane Mamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. „Mama może wszystko” organizowanym 8 listopada 2011 r. w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym „SZKIEŁKA” w Łowiczu, Ul. Św. Floriana 11.

Projekt jest skierowany do kobiet zamierzających powrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Dzięki spotkaniom informacyjnym organizowanym na  terenie całego województwa łódzkiego mamy dowiedzą się o możliwościach, z jakich mogą skorzystać w ramach funduszy europejskich.

 

Program:

  • 10.00 – 10.10 Powitanie
  • 10:10 – 10.50 Możliwości w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dla kobiet wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim  lub wychowawczym – prezentacje przygotowane przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • 10.50 – 11.00 Przerwa kawowa
  • 11.00 – 12.30 Prezentacje zaproszonych projektodawców
  • 12.30 – 13.00 Przerwa lunchowa
  • 13.00 – 14.00 konsultacje

oraz

  •  oferta punktów informacyjnych, czyli gdzie i jak szukać dalszych informacji
  •  konsultacje indywidualne z udziałem ekspertów i projektodawców
  • opieka i atrakcje dla dzieci

W czasie, gdy mamy będą uczestniczyły w spotkaniu na I piętrze, dla dzieci zostaną zorganizowane zajęcia z animatorami na parterze.

Cykl spotkań odbędzie się również w Łodzi, Brzezinach, Bełchatowie i Sieradzu.
Zainteresowane udziałem w spotkaniu mamy, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 46 837 53 20 lub e-mailem: funduszeeuropejskie@bzura.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii