Home / Aktualności / Turniej Wsi Gminy Skierniewice

Turniej Wsi Gminy Skierniewice

Już w najbliższą niedzielę (27.08.) na boisku sportowym za szkołą podstawową w Miedniewicach odbędzie się czwarty Turniej Wsi Gminy Skierniewice.

 

 14:00 – otwarcie darmowej strefy dmuchańców.

 15:30 występ Kapeli Ludowej „Ziemia Skierniewicka”.

 16:00 -20:00 Turniej Wsi

20:30 Wręczenie nagród, koncert zespołu „Super Impreza”

Jest to największe wydarzenie organizowane w naszej gminie, na które co roku licznie przybywają mieszkańcy całego powiatu skierniewickiego. Impreza corocznie przyciąga wiele uczestników, a dzięki temu, że konkurencje mają w większości humorystyczny charakter, turniej jest bardzo widowiskowy. W ubiegłych edycjach uczestnicy zmierzyli się między innymi w takich konkurencjach jak: „Jedzie Jagna na wczasy”, gdzie zawodnicy mieli za zadanie przewieźć na taczkach kobietę w przebraniu „Jagny”, „Ratujmy ziemie, promujmy recykling” był to pokaz wcześniej przygotowanych przez drużynę strojów z surowców wtórnych czy „Quiz dla sąsiada”, w którym uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące lokalnych zabytków czy kultury. Drużyny, które wygrywają turniej dostają wartościowe nagrody, a do wszystkich zawodników trafiają upominki. O strefę gastronomiczną dbają Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy, które przygotowują darmowy poczęstunek.

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY

 

 

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii