Home / Aktualności / Informacja o możliwości adopcji psów

Informacja o możliwości adopcji psów

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt mamy propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Serdecznie zachęcamy do adopcji psów odnalezionych na terenie gminy Skierniewice. Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom. Wszystkie odłowione psy znajdują się w schronisku dla bezdomnych zwierząt pn. PSIAKOWO i spółka w Piotrowicach 24A, 99-423 Piotrowice. Zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Psiaki są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na nowych opiekunów.

W celu uzyskania bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji prosimy o kontakt ze schroniskiem PSIAKOWO – tel. do kontaktu 601 303 395 lub 693 691 963, adres strony internetowej: animalsos.pl lub Referatem Rozwoju i Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Skierniewice, pokój. 111, tel. 46 819 56 11.

 

Poniżej prezentujemy kilka psów znajdują się aktualnie pod opieką Gminy Skierniewice.

Aby uzyskać szczegółowe dane o psie – kliknij w jego imię poniżej:

 

Kazar

 

 

Denar

 

 

 

Foto

 

 

 

Natan

 

 

Sandra/Saba

 

 

 

HIP/JOGI

 

 

 

Nord

 

 

 

 

Nila/Betti **

 

 

 

Aldik

 

 

 

Never

 

 

 

Flawia

 

 

Dereń**

 

 

Seta

 

 

Julka

 

 

 

Snap

 

 

Kiara

 

 

 

Buczek

 

 

Czato

 

 

Monte

 

 

Ozi

 

 

Zumba

 

 

 

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii