Home / Aktualności / UWAGA PRZERWA W DOSTAWIE WODY

UWAGA PRZERWA W DOSTAWIE WODY

U W A G A

W związku z awarią sieci wodociągowej, GMINA SKIERNIEWICE – DOSTAWCA WODY informuje, że  w dniu  01 marca  2021r. (poniedziałek),  w godzinach  800 – 16 00dla miejscowości:  ZALESIE nastąpi  przerwa w dostawie wody!

Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty, ponieważ sytuacja może się zmieniać.

W wyniku awarii, zarówno w momencie jej powstania jak i po jej zakończeniu woda może mieć żółtawo-brązowawy kolor, któremu towarzyszyć może metaliczny posmak lub zapach. Jest to typowa sytuacja związana z zerwaniem się osadów nagromadzonych w rurociągach.
Pomimo poawaryjnego płukania sieci, p
ogorszenia jakościowe mogą utrzymywać się jeszcze w następnym dniu.

Za utrudnienia przepraszamy!!!

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii