Home / Aktualności / Gmina Skierniewice podczas XLII Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw

Gmina Skierniewice podczas XLII Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw

Tegoroczna edycja Święta Kwiatów miała miejsce 14 i 15 września. Przedstawicieli gminy Skierniewice nie mogło zabraknąć w świątecznej paradzie oraz wśród stoisk gmin powiatu skierniewickiego. W tym roku w paradzie gminę Skierniewice reprezentowała Szkoła Podstawowa w Mokrej Prawej. Emocje związane z prezentacją gmin były tym większe, że gośćmi honorowymi każdej z nich była para prezydencka, państwo Agata i Andrzej Dudowie. Gospodynie naszego namiotu, panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Dębowa Góra, poczęstowały głowę państwa pierogami, kulebiakiem i czerwonym barszczem. Para prezydencka zrewanżowała się serdecznym wpisem na pamiątkowej karcie.

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii