Home / Aktualności / „Pszczoły i inne owady zapylające”

„Pszczoły i inne owady zapylające”

Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego – Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w połowie maja 2015 roku będzie organizować kolejną- 19 edycję imprezy o charakterze edukacyjno-ekologicznym z okazji Dnia Ziemi.

Temat przewodni to:

„Pszczoły i inne owady zapylające”.

Zasięg imprezy to aż trzy powiaty: Powiat Skierniewicki, Powiat Rawski i Powiat Łowicki. Udział w niej biorą uczniowie ze wszystkich poziomów nauczania: od przedszkoli po uczniów z klas ponadgimnazjalnych, dlatego też liczy się każda dotacja finansowa, którą całkowicie przeznaczamy na nagrody dla laureatów.

Na stałe wspomaga nas Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W związku z tym prosimy także o zabezpieczenie w tym celu funduszy na 2015 r.  na nagrody dla uczestników.

            Nadmieniamy, że od 5 lat dołączyło się do imprezy Kuratorium Oświaty w Łodzi- Delegatura w Skierniewicach, co podnosi rangę całego przedsięwzięcia.

Gniazdo

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii