Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Szczególna  uroczystość miała miejsce w Urzędzie Gminy Skierniewice. 26.06.2014 Wójt Gminy Skierniewice wręczył medale za 50 lat pożycia małżeńskiego, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W uroczystości wręczenia medali wzięło udział 15 par małżeńskich z Gminy Skierniewice. Prócz medali od Prezydenta RP jubilaci otrzymali kwiaty i drobne upominki, a także toast wzniesiony szampanem, były życzenia z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego, tort i ciastka. W uroczystości wręczenia medali brali udział również najbliżsi członkowie jubilatów, dzieci, wnuki i prawnuki.

Medale odebrali:

– Gutkowski Jerzy i Halina Maria

– Iwańczyk Włodzimierz Adam i Kazimiera

– Iwańczyk Włądysław Antoni i Józefa Leokadia

– Jączak Eugeniusz i Kamila

– Kędziora Jan i Teresa

– Kletke Kazimierz i Teresa Bogumiła

– Konecki Józef i Zofia

– Krupa Kazimierz Edward i Danuta Elżbieta

– Laska Wacław i Janina

– Łukasik Stanisław i Wacława

– Majka Andrzej i Alicja Urszula

– Marat Piotr Kazimierz i Alina Józefa

– Rykała Stanisław i Danuta

– Sałajczyk Marian i Stanisława

– Wojenka Czesław i Halina

 

sprawdź również

Wytyczne Inspektoratu Weterynarii